Niektóre podstawy optymalizacji strony internetowej

Prowadząc działania zmierzające do realizacji tego celu, należy rozpocząć od spraw, wydawałoby się na pierwszy rzut oka błahych.
Jednakże w marketingu internetowym nie ma działań mało istotnych. I im dalej zagłębiamy się w proces, tym bardziej działania wykonane na początku, działania przygotowujące grunt pod dalszą pracę, wydają się nieocenione. I takie też są.
Czytaj dalej

Storytelling jako narzędzie marketingowe. Czym jest i jak z niego korzystać?

Tradycyjne akcje marketingowe i niewymagające zaangażowania klientów kampanie reklamowe odchodzą do lamusa. Choć jeszcze nie tak dawno były doskonałym narzędziem sprzedaży, dziś nie przyciągają już uwagi klientów w takim stopniu, jak kiedyś. Nie skłaniają do zakupu, nie rozprzestrzeniają się, nie zapadają w pamięć. Klienci oczekują czegoś więcej niż tylko prezentacji produktu czy oferowanych przez nas usług. Czego? Opowieści! Storytelling to nic innego, jak opowiadanie historii.
Czytaj dalej

3 skuteczne metody na promowanie lokalnego biznesu

Każdy, nawet najmniejszy biznes, dzięki odpowiedniej promocji może przynosić znacznie większe zyski. Co, jeśli dopiero rozkręcasz działalność, posiadasz ograniczony budżet i nie stać cię na drogie kampanie reklamowe? Nie szkodzi! Wiele kanałów i narzędzi reklamy dostępnych jest „od ręki”, a jedyne, czego potrzebujesz to odrobina wolnego czasu i wyobraźni.
Czytaj dalej