Sieci MAN – tajemniczy skrót, z którym każdy ma do czynienia

Zastanawiałeś się czasami, w jaki sposób twój telefon albo komputer łączy się z serwerem na drugim końcu świata? Jeśli nie masz wykształcenia informatycznego, pewnie nie będziesz wiedział co to są sieci MAN. W rzeczywistości masz z nimi do czynienia każdego dnia, nawet jeśli nie zdajesz sobie z tego sprawy. Właściwie bez nich miasto nie byłoby w stanie funkcjonować sprawnie.
Czytaj dalej

Marketing rekrutacyjny. Co łączy marketera z rekruterem?

Zmiany na rynku pracy zachodzą dynamicznie, mocno dając się we znaki zarówno pracodawcom, jak i pracownikom.
Ci ostatni powodów do narzekań mają coraz mniej – pensje rosną, miejsc pracy przybywa, a poziom bezrobocia w ciągu ostatniego roku uległ wyraźnemu zmniejszeniu w stosunku do lat ubiegłych. Co na to pracodawcy i rekruterzy? Jak radzą sobie na rynku, na którym to pracownik dyktuje warunki?
Czytaj dalej

Jak promować sklep internetowy na Facebooku?

Facebook Ads

Wiesz, że nawet najciekawsze posty nie trafią do wszystkich fanów twojego fanpage’a? Niestety – to, że ktoś polubił twój profil, nie oznacza, że będzie miał szansę polubić publikowane przez Ciebie treści. Facebook ogranicza zasięg bezpłatnych postów i szacuje się, że wyświetli je zaledwie 11 procentom wszystkich twoich fanów! Co zrobić, by zwiększyć zasięg? Skorzystać z możliwości, jaką daje Facebook Ads, a więc płatna reklama na Facebooku. Podpowiem ci, jak ją przygotować.
Czytaj dalej