10 słów najczęściej wykorzystywanych w reklamach

Słowa mają znaczenie

Słowa mają znaczenie – to więcej niż pewne. Doskonale zdają sobie z tego sprawę nie tylko poloniści i badacze języka, ale także marketingowcy, którzy za pomocą słów docierają do potencjalnych klientów. Jeśli przyjrzysz się blokom reklamowym w TV, zauważysz szereg powtarzających się zwrotów i słów. Które z nich i dlaczego oddziałują na nas najbardziej? Sprawdziliśmy!
Czytaj dalej

5 błędów w marketingu internetowym Twojej marki

Marketing internetowy marki

Inwestujesz czas i pieniądze, by promować swój biznes online, a efektów wciąż nie widać? Zastanawiasz się, gdzie jest błąd i co sprawia, że budżet przeznaczony na reklamę nijak nie przekłada się na zwiększenie konwersji, a co za tym idzie, zyski? Dobrze trafiłeś. Prawdopodobnie popełniasz jeden z 5 błędów, przez które twoje działania marketingowe są nieskuteczne. Sprawdź, który i wyeliminuj go jak najprędzej.
Czytaj dalej

Machine Learning – Samouczenie się maszyn i sztuczna inteligencja

Machine Learning, znane również jako samouczenie się maszyn jest to dziedzina nauk zajmująca się badaniem sztucznej inteligencji (SI).

Należy do nauk wielodziedzinowych z większym naciskiem na informatykę, robotykę oraz statystykę. Jej celem jest doskonalenie systemu za pomocą danych poprzez praktyczne zastosowania. Dotyczy to oprogramowań zwłaszcza w przemyśle oraz innowacyjnych technologiach. Cała dziedzina została stworzona, aby zwiększyć wydajność, efektywność oraz redukcję kosztów.
Czytaj dalej