Menu Zamknij

Cypherdog

Cypherdog to zaawansowane oprogramowanie szyfrujące.

Cypherdog znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie zależy Ci na poufności i integralności danych oraz gwarancji, że nadawcą wiadomości jest ta osoba, za którą się podaje.

cypherdog
cypherdog

Cypherdog

Cypherdog może służyć jako narzędzie do wysyłania faktur, tak aby uniknąć możliwości podmiany numeru konta w dokumentach i dokonywania przelewów na inne konto niż deklarował rzeczywisty wykonawca.

Cypherdog zapewnia bezpieczeństwo przesyłanych ofert handlowych, postępowań przetargowych czy treści umów przed przejęciem ich przez konkurencję, pozwala na zabezpieczenie korespondencji między prawnikami związanej z prowadzonymi sprawami sądowymi, pozwala na zachowanie tajności dokumentów finansowych podmiotów (np. sprawozdań finansowych spółek giełdowych, gdzie wypływ danych może rzutować na poziom cen akcji).

CypherDog - Lista kontaktów
CypherDog – Lista kontaktów

Idealnie wpisuje się w kontekst RODO, ponieważ skutecznie zabezpiecza przed incydentami utraty czy wycieku danych związanych z badaniami diagnostycznymi zawierającymi dane wrażliwe albo też dokumentów związanych z rekrutacją kandydatów do pracy. Cypherdog znajdzie też zastosowanie w życiu prywatnym, gdy strony komunikacji chcą zapewnić jej całkowitą tajność.

• Bezpieczne przesyłanie plików
• Storage w chmurze
• Komunikator tekstowy na urządzenia desktop i mobilne
• Szyfrowanie lokalne plików
• 2020’Q4 CypherCollect: Masowe wysyłanie poufnych dokumentów

Korzystaj z szyfrowanego czatu

Cypherdog messanger
Cypherdog messanger

• Książki adresowe są zaszyfrowane
• Nie wiemy kogo zapraszają do czatu nasi użytkownicy
• Nie wiemy kiedy i kto z kim rozmawia
• Nie wiemy co przesyłają użytkownicy –szyfrowanie E2E
• Nie zapisujemy żadnych danych na dyskach twardych naszych serwerów
• Wszystkie zaszyfrowane anonimowe wiadomości na naszych serwerach usuwane są bezwzględnie po 24 godzinach i nie pozostaje po nich żaden ślad

Porównanie messangerów
Porównanie messangerów

Zarządzaj plikami w chmurze

Potrzebujesz bezpiecznego miejsca do przechowywania dokumentów, umów i raportów, do których nikt poza Tobą nie może mieć dostępu? Nic prostszego – możesz przechowywać pliki w swojej bezpiecznej chmurze, do której tylko Ty masz dostęp z poziomu aplikacji.

Messages
Messages

Nie korzystamy z klienckiej aplikacji webowej. Dostęp zapewnia aplikacja zainstalowana na komputerze.

Cloud Storage
Cloud Storage

Szyfruj pliki na swoim urządzeniu

Klucz prywatny, który zabezpiecza całą komunikację w systemie zapisany jest TYLKO i WYŁACZNIE na Twoim dysku. Tylko TY masz dostęp do klucza, który pozwala na zaszyfrowanie Twoich plików, prowadzenie konwersacji na chacie, zarządzanie Twoimi urządzeniami czy książką adresową. Szyfrowanie całej komunikacji w każdym przypadku odbywa się lokalnie na Twoim urządzeniu.

klucz prywatny
klucz prywatny

Licencjonowanie

Cypherdog Premium

Dla biznesu i użytku prywatnego
– Dla pojedynczego użytkownika
– Dla biznesu, administracji i użytku prywatnego
– Szyfrowanie na dysku lokalnym
– Użytkownik jest administratorem
– Bezpieczny storage w chmurze
– Nielimitowany transfer plików
– Komunikator tekstowy na komputerze
– Wsparcie on-line
– Prosta instalacja i uruchomienie
– Szkolenie on-line dla użytkowników

W wersji Premium każdy użytkownik ma 5GB na swoje zaszyfrowane pliki w chmurze.
Istnieje możliwość rozszerzenia powierzchni do 1TB.

cypherdog premium
cypherdog premium

Cypherdog Enterprise

Dla biznesu i rynku publicznego
– Od 25 użytkowników korporacyjnych
– Dla biznesu i administracji
– Szyfrowanie na dysku lokalnym
– Polityka dostępu do danych dla firm(*)
– Bezpieczny storage w chmurze lub serwerze firmy
– Nielimitowany transfer plików
– Komunikator tekstowy na komputerze
– Wsparcie 24/7
– Wsparcie integracji i wdrożenia
– Kompleksowe szkolenie dla użytkowników końcowych i administratorów

W wersji Enterprise każdy użytkownik ma 5GB na swoje zaszyfrowane pliki w chmurze.
Istnieje możliwość rozszerzenia powierzchni do 1TB.

cypherdog enterprise
cypherdog enterprise

Cypherdog Messenger

Dla wszystkich
– Dla pojedynczego użytkownika
– Szyfrowanie end-to-end wiadomości
– Automatyczne kasowanie wiadomości po 24h
– Komunikacja tylko z użytkownikami Cypherdog
– Wiadomości nie są zapisywane na serwerach
– Anonimizacja komunikacji
– Aplikacja mobilna
– Wsparcie on-line
– Potwierdzenie tożsamości użytkownika tylko przez fizyczne spotkanie
– Połączona tożsamość z aplikacją na komputerze

cypherdog messenger
cypherdog messenger

Dla kogo jest Cypherdog?

Zarządzanie i sprzedaż

Wysyłanie poufnych danych za pośrednictwem poczty e-mail, wiadomości lub SMS-ów? Jako managerowie jesteście bardzo atrakcyjnymi celami codziennego podsłuchiwania i szpiegostwa biznesowego. Cypherdog zapewnia najwyższy poziom szyfrowanej komunikacji ze współpracownikami i partnerami biznesowymi. Konkurencja nigdy nie śpi, a niezabezpieczona komunikacja może być kosztowna!

Prawnicy i konsultanci

Czy Twój klient musi mieć pewność, że komunikujesz się bezpiecznie? Twoja codzienna praca z poufnymi informacjami o klientach wymaga ochrony. Czy to z kancelarii prawnych, sądów, czy bezpośrednio jako prawnik, konsultant, doradca finansowy lub bankier inwestycyjny pracujesz codziennie z poufnymi danymi i informacjami, które nie mogą uciec ani zostać skradzione. Bezpieczna komunikacja jest koniecznością!

Sektor finansowy

Czy jesteś pewien, że poufne dokumenty i instrukcje klienta są wysyłane bezpiecznie? Ustal nowy standard bezpieczeństwa klienta i wysyłaj tylko dane finansowe i osobiste w postaci zaszyfrowanej. Urządzenia mobilne są podatne na ataki i łatwe do wykorzystania, gdy znajdują się poza bezpieczną siecią firmową, co naraża na wyciek całej komunikacji biznesowej z klientami wraz z wrażliwymi danymi.

Przemysł i działalność R&D

Czy jesteś pewien, że Twoje oferty, plany biznesowe i wrażliwe dane techniczne są wysyłane tylko do klientów i partnerów? A może jesteś codziennym źródłem informacji dla swoich konkurentów? Szpiegostwo jest powszechne w sektorach budowlanym i przemysłowym, i bez względu na to, czy komunikujesz się z placu budowy, hali produkcyjnej czy placówki projektowej, coraz częściej korzystasz z urządzeń mobilnych. Nie rozgłaszaj swoich tajemnic światu, bezpiecznie komunikuj się z centralą, dostawcami i klientami, bez ryzyka przechwycenia wiadomości i naruszenia poufności informacji!

Służba zdrowia

Czy naprawdę spełniasz wymagania dzisiejszych surowych regulacji w zakresie ochrony wrażliwych danych medycznych i danych osobowych podczas komunikacji z pacjentami, lekarzami, laboratoriami lub innymi placówkami medycznymi? Cypherdog oferuje placówkom opieki zdrowotnej kompleksowe rozwiązanie do bezpiecznej szyfrowanej komunikacji, zapewniające bezpieczne udostępnianie poufnych informacji, nie tylko w szpitalach i placówkach medycznych, ale także z pacjentami. Unikaj problemów z naruszeniem tajemnicy medycznej!

Media, dziennikarze, fotografia PRO

Czy Twoje źródła są bezpieczne? Pisząc o łamaniu praw człowieka, skandalach politycznych, korupcji, biznesie lub po prostu o lokalnych wydarzeniach, Ty, a zwłaszcza Twoje źródła, mogą być w poważnym niebezpieczeństwie. Bezpiecznie trzymaj informacje – chroń swoje źródła i przekazuj informacje w bezpieczny sposób. Twoje treści i zdjęcia są źródłem utrzymania – zaszyfruj je!

Key Backup
Key Backup

Dostępne rozwiązania Cypherdog

W zależności od tego, czy planujesz korzystać z rozwiązania samodzielnie, zapewniając sobie całkowitą niezależność i najwyższy stopień bezpieczeństwa, chcesz wdrożyć Cypherdog w rozległej organizacji, mając na uwadze konieczność optymalizacji kosztowej licencji i mechanizmu zarządzania urządzeniami albo używać Cypherdog wyłącznie do komunikacji tekstowej i głosowej na urządzeniach mobilnych, wybierz jedno z dostępnych rozwiązań. Dla organizacji chcących użyć technologii Cypherdog do masowej wysyłki dokumentów do klientów przygotowujemy indywidualne rozwiązanie o określonych funkcjonalnościach.

Dlaczego warto wybrać Cypherdog?

Najbezpieczniejsze dostępne rozwiązanie pozwalające na przesyłanie plików dowolnego rozmiaru, bezpieczną komunikację tekstową i głosową, szyfrowanie lokalne i synchronizowany storage w chmurze dla zasobów lokalnych z Twojego komputera.

Brak „zaufanej” trzeciej strony

Cypherdog nie używa wiadomości pocztowych i SMS do potwierdzania tożsamości uczestników komunikacji, nie korzysta z żadnej trzeciej strony takiej jak globalne organizacje: Google, Facebook, Apple czy Microsoft oraz innych dostawców np. podpisów elektronicznych czy centrów certyfikacyjnych.

Szyfrowanie end-to-end

Nikt nie ma dostępu do przesyłanych treści poza Tobą i osobą, z którą się komunikujesz. Klucz prywatny znajduje się tylko na Twoim urządzeniu i nikt poza Tobą nie ma do niego dostępu. Jego kopie możesz zarchiwizować w fizycznym sejfie, ponieważ nie ma możliwości odtworzenia go przez e-mail, SMS czy inną drogę komunikacji.

Zero-knowledge security

Dostawca usługi nie pomoże w odzyskaniu zaszyfrowanych danych ani uzyskania ponownego dostępu do konta w przypadku utraty danych logowania, gdyż nie ma takiej możliwości. Zero-knowledge security gwarantuje poufność i prywatność danych.

klucz prywatny
klucz prywatny

Bezwzględna ochrona klucza prywatnego

Najważniejszą zasadą implementowaną przez wszystkie komponenty systemu jest zasada bezwzględnej ochrony klucza prywatnego – klucz ten, ani żadna jego część, nigdy nie opuszcza urządzenia użytkownika, co skutkuje niezaprzeczalną poufnością oraz integralnością składowanych i przesyłanych informacji. Użytkownik po utracie klucza prywatnego nie będzie w stanie odzyskać swoich danych.

– Szyfrowanie asymetryczne z kluczem 3072 bity.
– Brak wysyłania książki telefonicznej i danych osobowych użytkowników na serwer Brak możliwości sprawdzenia danych osobowych i IP stron konwersacji Niezapisywanie treści komunikacji na urządzeniach i na serwerach.
– Kasowanie historii rozmów na czacie po 24h.
– Użycie technologii blockchain do przechowywania kluczy publicznych.

Cypherdog Security Inc.

Innowacyjna firma działająca w sektorze cyberbezpieczeństwa, dynamicznie rozwijającym się obszarze IT. Specjalizuje się w dostarczaniu
rozwiązań zapewniających skuteczną ochronę danych cyfrowych.

Cypherdog jest odpowiedzią na światowe trendy rozwojowe w dziedzinie bezpieczeństwa cybernetycznego i skutecznego transferu danych. Zapewniamy kryptograficzną ochronę transmisji danych, dla której opracowaliśmy unikalne rozwiązania technologiczne.

Cypherdog Security Inc.
US HQ | 2040 Martin Ave, Santa Clara, CA 95050 EU HQ | Plac Solny 14/3, 50-062 Wrocław, Poland www.cypher.dog | office@cypher.dog

Masz pytania?

tel. Office: +48 59 300 32 03
tel. Technical Support: +48 603-344-390
tel. Customer Support: +48 59 300 32 01
fax: +48 59 300 32 04
email: biuro(at)technet-media.pl
Poniedziałek-Piątek 09:00-17:00