Menu Zamknij

Strony internetowe

ZADBAJ O SWOJĄ STRONĘ INTERNETOWĄ

Strona internetowa to nie samodzielny twór. Wielu z Państwa sądzi, że raz uruchomiona strona będzie pocieszeniem do końca. Nie koniecznie. Strona wymaga opieki tak jak każdy dział firmy. Kod programowania stron się zmienia. Systemy CMS jak Joomla, WordPress czy Drupal wymagają aktualizowania skryptu i dodatków. Po co to wszystko? W celu zapewnienia bezpieczeństwa oraz poprawności działania strony. Serwis dba o stronę. Czuwa nad nią. Wykonuje kopie zapasowe oraz monitoruje działanie i przesyła raporty. Serwis wykonuje także zmiany w treści strony jak uzupełnienie lub poprawienie tekstów czy zmiana obrazków.

Strony internetowe
Strony internetowe

OPTYMALIZACJA STRONY INTERNETOWEJ

Dobrze zaprojektowana, wyprodukowana, zarządzana oraz promowana strona stanowi cenny zasób firmy. Firmy zajmujące się profesjonalnie zagadnieniami promocji strony w internecie już dawno odkryły, że na jakoś strony wpływa bardzo dużo czynników. Są to między innymi: szybkość ładowania się strony czy serwisu, jakość i optymalność grafiki, poprawność i optymalizacja kodu, rozmieszczenie elementów nawigacyjnych, tworzenie wizerunku, choćby przez logotypy, helpdesk czy też dyskusje internetowe dla użytkowników danego produktu czy usługi.

STANDARDY

Strona internetowa powinna być przede wszystkim zgodna z standardami. Nie tylko programistycznymi, ale również pod względem użyteczności i dostępności. Przecież chciałbyś, aby Twoja strona internetowa poprawnie wyświetlała się nie tylko we wszystkich typach przeglądarek internetowych, ale również na większości dostępnych urządzeń, które zadomowiły się w naszej codzienności, jak tablety czy smartfony a nawet telewizory. Dlatego, tak ważne jest, żebyś przy wyborze firmy realizującej stworzenie strony internetowej dla Ciebie lub Twojej firmy, dobrze wybrał projektanta stron internetowych. Postaraj się dostrzec, że strona internetowa Twojej firmy, to nie konieczność (bo wszyscy lub konkurencja już takie mają), to nie przymus. To możliwość.

Masz pytania?

tel. Office: +48 59 300 32 03
tel. Technical Support: +48 603-344-390
tel. Customer Support: +48 59 300 32 01
tel: +48 59 300 32 04
email: biuro(at)technet-media.pl
Poniedziałek-Piątek 09:00-17:00