Menu Zamknij

LTE – Internet dla firm

Internet dla firm

TECHNET MEDIA oferuje dostęp do internetu dla firm mających swoją siedzibę na terenie miasta Słupsk lub okolic (do 50km), za pomocą karty abonamentowej USIM LTE w technologii LTE obsługiwanej w sieci PLUS.

Oferta wyróżnia się brakiem ograniczenia w ilości transmitowanych danych (Internet bez ograniczeń.)

Oferta wymaga zawarcia umowy abonamentowej na okres 24-ech miesięcy.

Koszt miesięcznego abonamentu wynosi: 79,90 zł netto (98,27 zł brutto).

Zadzwoń i dowiedz się więcej.

Karta USIM LTE
Karta USIM LTE

Czym jest LTE?

LTE, czyli Long Term Evolution, to najnowocześniejsza generacja internetu dostarczanego za pomocą masztów telefonii komórkowej. Zapewnia ona kilkakrotnie większą prędkość pobierania danych w porównaniu do dotychczas najlepszej technologii 3G.

Łączy zalety internetu mobilnego z jakością porównywalną lub lepszą od internetu stacjonarnego.

LTE jest pierwszym standardem mobilnego dostępu, który został zaprojektowany od początku do końca z myślą o transmisji danych, bardzo szybkich i w bardzo dużych ilości, dlatego prędkości oraz komfort użytkowania LTE są większe niż w sieciach 3G (łącznie z HSPA+). Jest to pierwszy standard pozbawiony dotychczasowych wad charakterystycznych dla mobilnych łączy.

Gdzie mogę korzystać z LTE?

LTE jest internetem mobilnym, więc możesz korzystać z niego gdzie chcesz – w domu, pracy czy podczas wakacji, zawsze wtedy kiedy jesteś w zasięgu sieci.

Jaki jest zasięg internetu LTE i HSPA w Plusie?

Zasięgiem LTE objęta jest już ponad połowa populacji Polski, a w zasięgu HSPA znajduje się ponad 90% populacji naszego kraju.