Menu Zamknij

ESET Cloud Office Security

Połączenie funkcji filtrowania spamu i skanowania pod kątem szkodliwego oprogramowania i phishingu zapewnia ochronę klienta Microsoft 365.

Ponadto mechanizmy zabezpieczeń przed szkodliwym oprogramowaniem skanują nowe i zmodyfikowane pliki na dysku OneDrive przedsiębiorstwa, co pozwala utrzymać na nim porządek i neutralizować próby rozprzestrzeniania się złośliwego oprogramowania na inne urządzenia w firmie.

ESET Cloud Office Security
ESET Cloud Office Security

ESET Cloud Office Security jest dostarczany w formie usługi z dedykowaną konsolą zarządzania WWW dostępną z dowolnego miejsca.

– Zapewnia wolną od infekcji komunikację w skali całego przedsiębiorstwa.
– Minimalizuje negatywny wpływ spamu na produktywność pracowników.
– Zapobiega wykorzystywaniu zewnętrznej przychodzącej poczty e-mail jako kanału do przeprowadzania ataków ukierunkowanych.

Ochrona wiadomości e-mail w usłudze Exchange Online oraz plików przechowywanych w usłudze OneDrive

Jak działa ESET Cloud Office Security
Jak działa ESET Cloud Office Security

OCHRONA PRZED SPAMEM

Dzięki wykorzystaniu udoskonalonego, nagradzanego mechanizmu zabezpieczeń o zwiększonej wydajności, ten kluczowy komponent filtruje spam, chroniąc skrzynkę pocztową użytkownika przed niepożądanymi wiadomościami e-mail.

OCHRONA PRZED PHISHINGIEM

Ten komponent uniemożliwia użytkownikom dostęp do serwisów WWW znanych jako źródła ataków phishingowych. Wiadomości e-mail mogą zawierać odnośniki do phishingowych serwisów WWW. ESET Cloud Office Security przeszukuje zawartość i temat wiadomości przychodzących pod kątem takich odnośników (adresów URL). Następnie weryfikuje je ze stale aktualizowaną bazą znanych serwisów phishingowych.

OCHRONA PRZED SZKODLIWYM OPROGRAMOWANIEM

Ten komponent skanuje wszystkie przychodzące wiadomości e-mail i załączniki, jak również wszystkie nowe i zmodyfikowane pliki. Dzięki temu skrzynki pocztowe użytkowników są wolne od szkodliwego oprogramowania i nie rozprzestrzenia się ono w chmurowej pamięci masowej na różnych urządzeniach.

MENEDŻER KWARANTANNY

Administrator może kontrolować obiekty trafiające do kwarantanny i decydować o tym, czy mają zostać usunięte, czy udostępnione. Ten składnik umożliwia łatwe zarządzanie wiadomościami e-mail i plikami poddanymi kwarantannie przez nasz produkt zabezpieczający. Ponadto administrator może pobrać elementy poddane kwarantannie i przeanalizować je lokalnie za pomocą innych narzędzi.

AUTOMATYCZNA OCHRONA

Po aktywowaniu tej opcji administrator ma pewność, że nowi użytkownicy tworzeni w usłudze Microsoft 365, będą automatycznie chronieni, bez konieczności dodawania ich osobno w konsoli.

POWIADOMIENIA

Powiadomienia znacznie zwiększają efektywność administratorów, dzięki wyeliminowaniu konieczności ciągłego sprawdzania panelu kontrolnego. W przypadku wykrycia przez ESET Cloud Office Security nowej podejrzanej aktywności program może wysłać wiadomość e-mail do administratorów lub użytkowników w celu natychmiastowego powiadomienia ich o zagrożeniu.

Funkcje ESET Cloud Office Security
Funkcje ESET Cloud Office Security

Masz pytania?

tel. Office: +48 59 300 32 03
tel. Technical Support: +48 603-344-390
tel. Customer Support: +48 59 300 32 01
tel: +48 59 300 32 04
email: biuro(at)technet-media.pl
Poniedziałek-Piątek 09:00-17:00