Menu Zamknij

ESET Home zastąpi myeset

Już 19 października br. odbędzie się premiera nowych wersji rozwiązań ESET dla użytkowników domowych i mikrofirm.

Jedną z największych zmian, powiązanych z nowymi wersjami rozwiązań ESET, jest uruchomienie serwisu ESET Home, dostępnego również jako aplikacja mobilna dla urządzeń z systemami Android oraz iOS.

ESET Home zastępuje myESET, informując użytkowników rozwiązań ESET o poziomie ochrony czy posiadanych licencjach. ESET HOME pozwala również użytkownikowi udostępniać posiadane licencje swoim bliskim, lokalizować chronione urządzenia mobilne, zmieniać ustawienia kontroli rodzicielskiej czy zarządzać hasłami.

Przypominamy, że tylko do końca 2021 roku można zamawiać pakiety ESET Security Pack (wersja do ochrony 3 komputerów i 3 urządzeń mobilnych).

ESET HOME

ESET HOME to serwis internetowy i aplikacja mobilna dla urządzeń z systemami Android oraz iOS, która zapewnia kompleksowy nadzór nad produktami ESET na Twoich urządzeniach. Serwis został zaprojektowany w taki sposób, abyś miał do niego dostęp zawsze i wszędzie. Otrzymuj ważne powiadomienia o zabezpieczeniach i posiadanych licencjach ESET oraz sprawdzaj stan ochronny swoich urządzeń w każdej chwili.

Zainstaluj zabezpieczenia dla nowych urządzeń bez wpisywania klucza licencyjnego. Aktualizuj i przedłużaj swoje licencje. Dzięki ESET HOME możesz również udostępniać posiadane licencje swoim bliskim, lokalizować urządzenia mobilne, korzystać z opcji kontroli rodzicielskiej czy zarządzać swoimi hasłami. Wszystko to i jeszcze więcej jest teraz dostępne dla Ciebie w ESET HOME.

dane

Wielokrotnie nagradzana ochrona

Niezależne ośrodki badawcze sprawdzające skuteczność antywirusów plasują firmę ESET wśród najlepszych w branży. Produkty ESET zdobyły m.in. rekordową liczbę nagród VB100.

Legendarna ochrona

Program chroni przed różnymi typami zagrożeń online i offline, zarówno tymi znanymi, jak i dotąd niezidentyfikowanymi.

Wyprodukowane w UE, rozwijane w Polsce

O wysoką skuteczność programów ESET dbają eksperci z centrali firmy ESET w Bratysławie oraz specjaliści z biura badawczo-rozwojowego ESET w Krakowie (jednego z trzynastu tego typu ośrodków na świecie).

Przejrzystość i kontrola

Uzyskaj szczegółowe informacje o stanie ochronny urządzeń podłączonych do Twojego konta. Aktualizuj i przedłużaj swoje licencje. Korzystaj z opcji kontroli rodzicielskiej. Zlokalizuj skradzione lub zgubione urządzenia mobilne.

Dostęp do informacji

Dzięki aplikacji mobilnej na Androida i iOS, masz dostęp do stanu ochrony swoich urządzeń w dowolnym momencie. Otrzymuj informacje o zidentyfikowanych zagrożeniach lub ważności licencji, gdziekolwiek jesteś.

Łatwy dostęp do produktów ESET

Dzięki ESET HOME możesz udostępniać posiadane licencje swoim bliskim. Zainstaluj zabezpieczenia dla nowych urządzeń bez wpisywania klucza licencyjnego. Jeśli jesteś użytkownikiem ESET Smart Security Premium, zarządzaj swoimi zapisanymi hasłami i generuj nowe poprzez Menedżera haseł.

ESET Home
ESET Home

Urządzenia

Podłącz urządzenia z systemem Windows i Android do swojego konta ESET HOME za pomocą kodu QR (urządzenia z systemem Windows także zdalnie) i sprawdzaj ich stan ochrony w dowolnym momencie. Pobierz i zainstaluj zabezpieczenia dla swoich nowych urządzeń i zapewnij im natychmiastową ochronę przed zagrożeniami.

Anti-Theft

Zabezpiecz swój komputer na wypadek kradzieży lub zgubienia. Utwórz konto w serwisie ESET HOME i lokalizuj utracone urządzenie na mapie. Dokumentuj aktywność „znalazcy” i zachęć go stosowną wiadomością do zwrotu Twojej własności. Zwiększaj szanse odzyskania sprzętu w przypadku jego utracenia.

Kontrola rodzicielska dla systemu Android

Pozwala błyskawicznie definiować tematykę witryn, do których ma mieć dostęp Twoje dziecko – wystarczy, że określisz w programie wiek swojej pociechy. Umożliwia ustawienie limitów czasowych na korzystanie z Internetu oraz granie, a także pozwala zlokalizować urządzenia dziecka, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Ustawienia konta

W ustawieniach swojego konta możesz zmienić adres e-mail, hasło, kraj pochodzenia, język wiadomości e-mail wysyłanych do Ciebie przez usługę ESET HOME, a także strefę czasową. Możesz także decydować o otrzymywaniu powiadomień o ofertach specjalnych lub informacji produktowych.

Zgłaszanie problemów

Zgłoś problem i wyślij swoją opinię na temat portalu lub aplikacji ESET HOME.

Powiadomienia

Powiadomienia o zabezpieczonych urządzeniach, posiadanych licencjach i kontach są dostępne zarówno w portalu ESET HOME, jak i aplikacji mobilnej. Oprócz informacji na temat licencji ESET i stanu ochrony, dostępne są również szczegółowe informacje na temat zdarzeń w produktach ESET (tylko dla urządzeń z systemem Windows i Android).

Nowości

Bądź na bieżąco z aktualizacjami oraz nowymi funkcjami w ESET HOME.

Licencje

Dodawaj, zarządzaj i udostępniaj posiadane licencje ESET rodzinie i bliskim. Aktualizuj i przedłużaj je w razie potrzeby, a także kontroluj w dowolnym momencie kto korzysta z Twojej licencji.

Menedżer haseł

To część pakietu ESET Smart Security Premium. Chroni i przechowuje hasła, zarządza wszystkimi dodanymi magazynami haseł.

*) ESET Parental Control dla systemu Android jest samodzielną aplikacją https://play.google.com/store/apps/details?id=com.eset.parental

ESET Autoryzowany Partner firma Technet Media Telecom Marcin Wójcik
 

Masz pytania?

tel. Office: +48 59 300 32 03
tel. Technical Support: +48 603-344-390
tel. Customer Support: +48 59 300 32 01
fax: +48 59 300 32 04
email: biuro(at)technet-media.pl
Poniedziałek-Piątek 09:00-17:00