Menu Zamknij

G DATA Internet Security zwycięzcą testu Stiftung Warentest

Rozwiązanie bezpieczeństwa opracowane przez specjalistów do spraw cyberobrony z Bochum uzyskało w teście porównawczym Stiftung Warentest ocenę „bardzo dobrą”.

Biorąc pod uwagę rosnące zagrożenie phishingiem i złośliwym oprogramowaniem, szczególnie skrzynki e-mailowe są niebezpiecznymi bramami, za pośrednictwem których cyberprzestępcy mogą wstrzykiwać złośliwe oprogramowanie na komputery i żądać okupu lub kraść dane dostępowe. W tym kontekście Stiftung Warentest zaleca zainstalowanie niezawodnego rozwiązania zabezpieczającego, które dyskretnie działa w tle i przechwytuje złośliwe oprogramowanie oraz fałszywe strony internetowe.

G DATA Internet Security zwycięzcą testu Stiftung Warentest

G DATA Internet Security zwycięzcą testu Stiftung Warentest
G DATA Internet Security zwycięzcą testu Stiftung Warentest

W teście porównawczym Stiftung Warentest G DATA Internet Security okazał się najskuteczniejszym rozwiązaniem chroniącym użytkowników przed rosnącymi zagrożeniami cybernetycznymi. Dało to pierwsze miejsce z oceną „bardzo dobry (1,4)”. Rozwiązanie zabezpieczające firmy G DATA nie tylko imponuje wyjątkową ochroną, przyjaznością dla użytkownika i minimalnym obciążeniem komputera, ale jest także liderem pod względem ochrony danych. G DATA jako jedyny program antywirusowy w teście nie miał braków w zakresie danych oświadczenie o ochronie.

Rozwiązanie bezpieczeństwa zapewnia nie tylko pierwszorzędną ochronę przed zagrożeniami cybernetycznymi, ale także zapewnia zgodność z rygorystycznymi niemieckimi przepisami dotyczącymi ochrony danych, co jest kluczowe dla wielu użytkowników.

Jesteśmy bardzo dumni z tego wspaniałego wyniku w Stiftung Warentest. Podkreśla to nasze dążenie do zapewniania klientom najlepszej możliwej ochrony przed zagrożeniami internetowymi” – mówi Kai Wiederhake, właściciel biznesowy B2C w G DATA CyberDefense AG. „Dzięki naszym ciągłym badaniom i rozwojowi zawsze pozostajemy na bieżąco z najnowocześniejszymi technologiami, aby zapewnić najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa”.

Szczegóły dotyczące procedury testowej

Testowane oprogramowanie zabezpieczające: 19 rozwiązań zabezpieczających, w tym GDATA Internet Security – ocena ogólna doskonała (1,4).
Przeprowadzone przez Stiftung Warentest – www.test.de i opublikowane w magazynie testowym w numerze 03/2024.

Nagradzany: G DATA Internet Security w skrócie

Dzięki G DATA Internet Security możesz szybko i łatwo zwiększyć swoje bezpieczeństwo w Internecie. Wielokrotnie nagradzane technologie zabezpieczeń DeepRay i BEAST niezawodnie chronią przed złośliwym oprogramowaniem – wirusami, oprogramowaniem ransomware, innymi trojanami, oprogramowaniem szpiegującym i innymi. Rozwiązanie bezpieczeństwa zostało opracowane w całości w Niemczech i dlatego jest zgodne z surowymi niemieckimi przepisami o ochronie danych.

Zapora sieciowa: automatycznie monitoruje wszystkie połączenia przychodzące i wychodzące, aby chronić Cię przed hakerami i oprogramowaniem szpiegowskim. Możesz także ustawić niestandardowe reguły.
Ochrona przed oprogramowaniem ransomware: uniemożliwia cyberprzestępcom szyfrowanie plików i wymuszanie okupów.

BankGuard: Opatentowana technologia chroniąca Twoją przeglądarkę przed manipulacją przez złodziei danych. Oznacza to, że możesz bezpiecznie robić zakupy i korzystać z bankowości internetowej.

Anti-Spam: Blokuje irytujące wiadomości spamowe, w tym wiadomości reklamowe i phishingowe.

Kontrola rodzicielska: umożliwia ustawienie czasu rzucania i ograniczenie dostępu dzieci do zweryfikowanych stron internetowych.

Skaner antywirusowy: Gwarantuje najwyższe wskaźniki wykrywalności dzięki zastosowaniu technologii równoległych. Co godzinę otrzymujesz zaktualizowane sygnatury wirusów, aby zapewnić najlepszą możliwą ochronę przed złośliwym oprogramowaniem.

Ochrona przed exploitami: Chroni Twój komputer przed cyberprzestępcami wykorzystującymi luki w aplikacjach, takich jak programy pakietu Office i czytniki plików PDF.

Aby uczcić ten dzień, G DATA oferuje swoim klientom 30% zniżki na zwycięzcę testu. Więcej informacji na: https://www.gdata.de/testsieger2024.