Menu Zamknij

G DATA wdrożyła technologię BEAST

Nowa technologia G DATA – BEAST chroni przed nowym i wcześniej nieznanym złośliwym oprogramowaniem. W przeciwieństwie do konwencjonalnej analizy zachowania, BEAST rejestruje całe zachowanie od momentu otwarcia pliku – nie tylko poszczególne procesy. W ten sposób dokładnie wykrywa złośliwe procesy i może je natychmiast zatrzymać.

BEAST

„BEAST demaskuje złośliwy kod na podstawie jego zachowania i natychmiastowo zatrzymuje podejrzane procesy. Ta zupełnie nowa technika proaktywna jest obecnie zawarta we wszystkich produktach G DATA przeznaczonych na systemy Windows. Nowe rozwiązania bezpieczeństwa G DATA chronią prywatnych użytkowników sieci podczas surfowania, zakupów i bankowości online. Antywirusy są już dostępne w sklepach specjalistycznych i internetowych, w sieciach elektromarketów oraz na stronie producenta.” – podaje na swojej stronie producent

„Hakerzy wciąż próbują nowych strategii infekcji i ataku na komputery swoich ofiar. Wraz ze wzrostem tempa ich pracy, my w G DATA skupiamy się na najnowszych technologiach, by być zawsze o jeden krok z przodu. Naszym najnowszym osiągnięciem w dziedzinie ochrony antywirusowej jest BEAST. Uwalniamy bestię! Technologia rozpoznaje złośliwe procesy na podstawie wykrycia opartego na zachowaniu i natychmiast je zatrzymuje” – mówi Tim Berghoff, ewangelista bezpieczeństwa G DATA.

Najlepsza ochrona dla systemu Windows z inteligentnymi technologiami G DATA DeepRay i BEAST. Od teraz wykrywanie oparte jest na sztucznej inteligencji i analizie zachowania, by wyeliminować zakamuflowane czy nowe, jeszcze nieznane złośliwe oprogramowanie.

Aktualizacja oprogramowania G DATA w ramach trwania licencji do najnowszej dostępnej na rynku wersji była i będzie zawsze darmowa.

Masz pytania?

tel. Office: +48 59 300 32 03
tel. Technical Support: +48 603-344-390
tel. Customer Support: +48 59 300 32 01
fax: +48 59 300 32 04
email: biuro(at)technet-media.pl
Poniedziałek-Piątek 09:00-17:00