Menu Zamknij

Aktualizacja produktów ESET

Właśnie wyszła najnowsza aktualizacja produktów z rodziny oprogramowanie antywirusowego ESET.

my eset

Na pewno modyfikacji uległ portal my eset (https://my.eset.com/). To nie tylko zmiana wyglądu poszczególnych elementów, ale dążenie do stworzenia centralnej platformy, w której będą skupione usługi i produkty ochrony cybernetycznej dla każdego Klienta.

Ochrona przed oprogramowaniem wymuszającym okup

Usprawniona ochrona przed oprogramowaniem wymuszającym okup wykorzystuje ulepszone techniki wykrywania oparte na analizie behawioralnej, aby lepiej chronić Ciebie przed tego typu oprogramowaniem. Ten typ szkodliwego oprogramowania próbuje uszkodzić urządzenie poprzez szyfrowanie jak największej ilości plików, które uda mu się zlokalizować na Twoich dyskach lokalnych i sieciowych a następnie żąda okupu.

Blokada programów typu Exploit

Ulepszona blokada programów typu Exploit została wyposażona w dodatkową metodę wykrywania koncentrującą się na kradzieży tokenów systemowych. Dotychczasowe metody zostały ulepszone tak, aby chroniły przed większą ilością szkodliwych ataków. Ma to na celu ochronę powszechnie atakowanych aplikacji, takich jak przeglądarki internetowe, czytniki plików PDF, klientów poczty e-mail i komponenty pakietu MS Office.

my eset - Twoje centrum bezpieczeństwa
my eset – Twoje centrum bezpieczeństwa