Menu Zamknij

Hikvision wprowadza na rynek linię produktów ekranów LED

Firma Hikvision, wiodący na świecie dostawca innowacyjnych produktów i rozwiązań bezpieczeństwa wideo, wprowadziła na rynek pełną linię wyświetlaczy LED, które zapewniają płynne, kolorowe obrazy w wysokiej jakości. Wewnętrznie opracowane i wyprodukowane ekrany LED firmy Hikvision obejmują technologie ekranów małych plamek LED, wewnętrznych stałych LED, zewnętrznych LED i przezroczystych LED znajdujących zastosowanie w szerokiej gamie potrzeb.

Hikvision - nowe telewizory LED
Hikvision – nowe telewizory LED

Firma Hikvision cieszy się latami doświadczenia w zapewnianiu wyświetlaczy na potrzeby centrów monitoringu, a wprowadzenie nowej serii ekranów LED jest także symbolem wejścia Hikvision na międzynarodowy, komercyjny rynek znaków cyfrowych. Jest to kolejnym historycznym wydarzeniem w ciągłej ekspansji firmy z korzeni w ochronie do innych obszarów biznesowych.

Nowe ekrany LED firmy Hikvision

Nowe ekrany LED firmy Hikvision zostały opracowane specjalnie w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowania rynkowe ze strony przedsiębiorstw i organizacji zapewniania bezpieczeństwa publicznego, firm reklamowych i branży rozrywki. Nowe wyświetlacze LED mają stać się idealnym rozwiązaniem w centrach monitoringu, salach spotkań, na wewnętrznych i zewnętrznych ekranach reklamowych, na wydarzeniach na żywo z publicznością i w wielu innych scenariuszach.

Dzięki wyjątkowej technologii renderowania obrazu ekrany LED firmy Hikvision zapewniają użytkownikom wierny obraz i wideo z wyjątkowo wysoką rozdzielczością. Wyposażone w technologię przetwarzania obrazu Pix Master ekrany są źródłem większej ostrości obrazu, dynamicznego kontrastu, nasycenia i większej jasności z każdej strony.

Inne funkcje:

– zdalna kontrola: użytkownicy mogą zdalnie kontrolować wyświetlacze dzięki łatwej w użyciu, wielofunkcyjnej karcie;

– zmiana trybu temperatury koloru jednym przyciskiem: obsługa zmiany trybu temperatury koloru jednym przyciskiem sprawia, że obraz sprawdzi się w praktycznie każdym zastosowaniu;

– automatyczne osuszanie: funkcja zmniejsza poziom awarii świateł średnio o 30%, tym samym wydłużając cykl życia każdego ekranu;

– filtrowanie światła niebieskiego: ponad 90% światła niebieskiego przetwarzanego jest na światło nisko energetyczne, dzięki czemu użytkownicy skorzystają ze skutecznej i odpowiedzialnej ochrony wzroku.

Ponadto ekrany LED firmy Hikvision ułatwiają łączenie kilku wyświetlaczy razem ze względu na ustandaryzowaną budowę, która pozwala na łatwy montaż i konserwację oraz obsługuje powszechną rozdzielczość 1080p i 4K w odpowiednich proporcjach.

Firma Hikvision

Firma Hikvision jest wiodącym na świecie dostawcą produktów i rozwiązań bezpieczeństwa. Charakteryzując się najsilniejszą grupą pracowników w zakresie badań i rozwoju, firma Hikvision rozwija kluczowe technologie na potrzeby szerokiego zakresu rynków wertykalnych. Poza branżą systemów bezpieczeństwa firma Hikvision działa także w branży domowej technologii smart, automatyzacji przemysłowej oraz elektroniki samochodowej w celu realizacji długofalowej wizji. Produkty Hikvision są także źródłem analityki biznesowej dla użytkowników końcowych, co umożliwia wydajniejsze operacje i większe sukcesy komercyjne. Zobowiązując się do zachowania najwyższej jakości i bezpieczeństwa produktów, firma Hikvision zachęca partnerów do wyciągania korzyści z wielu zasobów cyberbezpieczeństwa w jej ofercie, w tym Hikvision Cybersecurity Centre. Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie www.hikvision.com.

Źródło: Hikvision
KONTAKT: Kevin Chen
tel. +86-181-0019-5131

Źródło informacji: PR Newswire