Menu Zamknij

Nowe możliwości wyświetlania postów na portalu MeWe

2 marca, Jason Hadry – administrator grupy MeWe Wiadomości i Aktualizacje na portalu społecznościowym MeWe ogłosił oczekiwaną zmianę w sposobie kontroli wyświetlania postów.

Dlaczego to ważne? MeWe to sieć społecznościowa, która w przeciwieństwie do Facebooka nie manipuluje kanałem informacyjnym. Oznacza to, że widzisz 100 % postów kontaktów oraz stron i grup, z którymi chcesz się połączyć.

MeWe - zmiana w sposobie wyświetlania strumienia
MeWe – zmiana w sposobie wyświetlania strumienia

Zmiana polega na dodaniu przycisku kontroli nad strumieniem informacji. Od teraz możesz wybrać czy chcesz przejrzeć cały feed czy aktualności grup, stron lub znajomych.

MeWe

MeWe powstało w Albuquerque w Nowym Meksyku jako wizja wymyślona podczas obiadu najlepszych przyjaciół, którzy byli założycielami wczesnych sieci społecznościowych. Wraz ze wzrostem popularności Facebooka poczuli, że zaczęło zanikać coś kluczowego dla ludzkości – duch ludzi oraz podstawa prywatności.

Wielkie koncerny technologiczne zaczęły traktować nas jak produkty. Ludzie rejestrują się na swoich serwisach i są oznaczani, personalizowani i kategoryzowani a publikowana przez nich treść jest gromadzona i przetwarzana. Następnie zebrane i odpowiednio przefiltrowane dane są sprzedawane reklamodawcom i politykom.

Założyciel MeWe – Mark Weinstein – marzył o następnej generacji w komunikacji internetowej. Tak powstał MeWe, bez reklam, bez targetowania.

Jeżeli zdecydujesz się dołączyć do MeWe – odwiedź mój profil – https://mewe.com/i/marcinwojcik