Menu Zamknij

Profesjonalne szkolenie SEO już 18 marca 2019 roku w Słupsku

Przypominamy, że już 18 marca 2019 roku, odbędzie się w Słupsku, profesjonalne szkolenie SEO, prowadzone przez Grzegorza Strzelca z SEO Planner.

SEOtour

Prowadzący szkolenie – Grzegorz Strzelec to specjalista z 20-letnim doświadczeniem biznesowym, przez wiele lat na stanowisku Head of SEO w Grupie ONET, a także jako „TOP Contributor” w Google.

SEOtour Grzegorz Strzelec
SEOtour Grzegorz Strzelec

SEOtour to szkolenie odbywające się aż 46 miastach Polski. W marcu 2019 roku, Grzegorz, planuje odwiedzić Słupsk. Liczba uczestników w każdym mieście to maksymalnie 25 osób. Szkolenie jest przede wszystkim dla osób prowadzących biznes bądź zarządzających marketingiem lub projektami. Mile widziani są również specjaliści SEO oraz osoby, które dopiero zaczęły przygodę z SEO.

SEOtour to 8 godzinne szkolenie, kompletna wiedza z 20 lat jakie Grzegorz Strzelec poświęcił biznesowi i SEO.

Czego się nauczysz?

– Poznasz mierniki (KPI) biznesowe, jakie można z powodzeniem stosować w SEO. Zobaczysz na przykładach jak policzyć czy inwestycja w SEO zwróci się, a jeśli nie, to jak wykorzystać inne kanały, aby jednak SEO stało się rentowne. Dowiesz się ile kosztuje SEO, co wchodzi w jego skład, jakie ukryte koszty mogą Cię zaskoczyć.

– Poznasz SEO od rzadko poruszanej strony – biznesu. Nauczysz się zamawiać oraz budować kompetencje SEO w swoim projekcie lub firmie. Zdobędziesz wiedzę jak zarządzić migracją czy przebudową serwisu tak, aby były możliwie bezpieczne. Dowiesz się jak można stworzyć skuteczny proces SEO, angażujący Twoich pracowników lub zewnętrzną firmę.

– Dowiesz się jak wybierać treść do swojego serwisu, jak ją kategoryzować, jak klasyfikować frazy kluczowe aby dało się je policzyć, zarządzić nimi, a finalnie na tych treściach zarobić. Dowiesz się jak budować efektywny PR i Content Marketing który zarabia. Dowiesz się jak bardzo efektywne i przychodowe może być SEO, jeśli się nim zarządza we właściwy sposób.

Opinie

Poznaj niektóre z opinii, osób lub firm, które już uczestniczyły w szkoleniu.

„…SEO wciąż pozostawało dla mnie „czarną magią”, dlatego bardzo chciałam dowiedzieć się o tym nieco więcej. Dzięki temu wiem już, na co powinnam zwracać uwagę, w czym się podszkolić i nad czym zdecydowanie popracować.”
– czerwona-sukienka.pl

…Do tej pory bijemy brawo, bravo, bravissimo! Grzegorz Strzelec, Head of SEO w Grupie Onet, zaprezentował, jak za pomocą sprawnie wdrożonych canonicali wdrożyć switcha, który (…) przeniesie ruch i pozycje pomiędzy dwoma dużymi portalami.”
– Grupa Tense

…Grzegorz Strzelec podjął się tematu SEO i zrobił to w bardzo profesjonalny, a zarazem przystępny sposób :)”
– Fashionable

„…Ten wykład Grzegorza Strzelca absolutnie mnie powalił. Mówił on o tym, jak pozycjonować swojego bloga w sieci oraz o tym, jakie darmowe narzędzia można do tego wykorzystywać.”
– Myotherblog.pl

„…Jestem zadowolona z wiedzy, jaką wyniosłam z warsztatów. Szczególnie spodobał mi się “Najciekawsze dla blogera mity i triki SEO“. O mitach i trikach opowiadał Grzegorz Strzelec z Onetu. Temat niezwykle modny i na czasie a przy tym przystępnie opowiedziany i wytłumaczony.”
– Madziof.pl

SEOtour w Słupsku
SEOtour w Słupsku