Menu Zamknij

Nowości w konsoli Webroot

Webroot zapowiada w kwietniu nowości w konsoli zarządzania Webroot, Webroot®️ Endpoint Protection, Webroot®️ DNS Protection i Webroot®️ Security Awareness Training.

Konsola zarządzania Webroot

Konsola zarządzania Webroot otrzyma nowy wygląd i bardziej przejrzysty i nowoczesny wygląd. Użytkownicy zobaczą lepszy przegląd stanu systemu, ulepszony przepływ działań naprawczych, łatwiejszą nawigację między lokacjami i lepszy przepływ pracy przy usuwaniu witryn. Te aktualizacje uproszczą zadania w konsoli zarządzania i zmniejszą prawdopodobieństwo błędów użytkownika.

New Webroot Console
New Webroot Console

Lepsze bezpieczeństwo punktów końcowych

Oprócz aktualizacji konsoli do programu Webroot®️ Endpoint Protection dodano również nowy składnik zabezpieczeń, który znacznie poprawia skuteczność. Webroot Foreign Code Shield (FCS) to zastrzeżony mechanizm analizy behawioralnej, który szuka złośliwej aktywności. Czyni to poprzez identyfikację kodu, który odbiega od określonych wzorców wykonywania i próbuje uzyskać dostęp do ograniczonej funkcjonalności systemu operacyjnego. Ta nowa warstwa analizy kodu uzupełnia istniejącą inteligencję już obecną w Webroot. Pozwoli to proaktywnie blokować i automatycznie korygować znacznie szerszy zakres zagrożeń na znacznie wcześniejszym etapie ataku.

Więcej wsparcia dla DNS

Webroot®️ DNS Protection ma dwie nowe aktualizacje. Po pierwsze, dostępna jest obsługa większej liczby sieci VPN, aby zapewnić zgodność usług z szerszą gamą dostawców zapór. Jest to szczególnie ważne w przypadku pracowników zdalnych. Po drugie, dodano obsługę sieci, które używają protokołu DHCP (Dynamic Host Configuration Protocol), który umożliwia serwerowi DHCP dynamiczne przypisywanie adresu IP.

Listy dystrybucyjne i szczegółowe kierowanie

Webroot®️ Security Awareness Training obsługuje teraz tworzenie list dystrybucyjnych i możliwość kierowania ich do osób na szkolenie z poziomu konsoli Webroot®️ Business Management. Pozwala to administratorom na segmentację pracowników i sprawia, że ​​szkolenie jest bardziej efektywne, koncentrując się na tych, którzy najbardziej tego potrzebują. Możliwość zrobienia tego z poziomu konsoli obsługującej wielu dzierżawców oszczędza czas usługodawcom MSP, którzy zarządzają szkoleniami dla wielu klientów.

Dla kogo są te aktualizacje?

Klienci Webroot, którzy najprawdopodobniej skorzystają na tych aktualizacjach, to dostawcy usług zarządzanych (MSP), dostawcy usług zarządzanych (MSSP), małe i średnie firmy (SMB), małe i średnie przedsiębiorstwa (MŚP), zdalne monitorowanie i zarządzanie (RMM) klienci i partnerzy w zakresie integracji automatyzacji usług profesjonalnych (PSA).

W jaki sposób klienci otrzymują aktualizacje?

Te ulepszenia zostaną w pełni zintegrowane z odpowiednimi rozwiązaniami. Użytkownicy programu Webroot®️ Endpoint Protection powinni pamiętać, że funkcje takie jak Webroot Evasion Shield i Foreign Code Shield są domyślnie nieaktywne. Aby korzystać z pełnej ochrony, należy włączyć obie funkcje.

Ile będą kosztować ulepszenia?

Nie ma żadnych dodatkowych zmian w cenach dla żadnych uaktualnień ani dodatkowych funkcji.

Masz pytania?

tel. Office: +48 59 300 32 03
tel. Technical Support: +48 603-344-390
tel. Customer Support: +48 59 300 32 01
fax: +48 59 300 32 04
email: biuro(at)technet-media.pl
Poniedziałek-Piątek 09:00-17:00